ART / Oil paintings / Oil painting 5908015
nr 590 8015
OIL PAINTING
monogramsingerad, marine, 19th century, 36x44.
monogramsignerad, Marint motiv, 1800-tal, 36x44
600
SEK 650
Monday July 13 2009
at 19:54:57
10/7 19:51:55
600 kr
13/7 19:01:36